O nas

Des gustibus non est disputandum

Nasza Historia

obiektyw

Na początku lat 80tych nikt jeszcze nie przewidywał przełomu, jaki przyniesie rozwój fotografii cyfrowej. To właśnie wtedy nasza firma rozpoczynała swoją trwającą po dziś dzień przygodę z fotografią. Przygodę, która przerodziła się w pragnienie, by być z Państwem podczas ważnych chwil. Nasze zdjęcia ślubne, zdjęcia z chrzcin, komunii, rocznic jubileuszowych stanowią dziś niezapomnianą pamiątkę dla wielu naszych klientów. Z upływem czasu dbaliśmy o to, by być na bieżąco z najnowszymi trendami, nabywając w ten sposób bogate doświadczenie i zwiększając wachlarz usług i asortymentu. Pierwszą przełomową datą w naszej długiej historii jest rok 1990, kiedy firma zostaje przekształcona w Jabo s.j. Właśnie wtedy rozpoczyna się współpraca z wiodącymi na rynku fotograficznym koncernami Fuji i Konica, jak również licznymi producentami sprzętu fotograficznego. Bogate doświadczenie zaowocowało przekształceniem spółki w 2006 r w codesoft sp. z.o.o., a obecnie stworzenie marki FOTObartodzieje.pl i nawiązaniu współpracy z firmą EPSON.

obiektyw

Zadowolenie

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji.

Fachowa Obsługa

Nasz zespół składa się z doświadczonych ludzi, którzy świetnie znają się na fotografii i obróbce zdjęć służąc fachową poradą oraz pomocą. Jesteśmy też otwarci na wszelkie propozycje odnośnie usprawnienia działalności naszej firmy.

Bezpieczeństwo

Dane osobowe, które Klienci udostępniają nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji – szczegóły w zakładce Polityka Prywatności

Wiedza

Nieustannie podnosimy nasze umiejętności i kwalifikacje dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży świadczenia usług fotograficznych.

Satysfakcja

Staramy się oferować nasze usługii w możliwie jak najlepszych cenach i wysokiej jakości, dbając zwłaszcza o satysfakcję Klienta.

Rozwój

Jesteśmy nastawieni na rozwój i stopniowe zwiększanie oferowanych usług związanych z fotografią i cyfrową obróbką zdjęć.

Właścicielem serwisu i marki FOTObartodzieje.pl jest: codesoft sp. z o.o. ul. Polanka 38, 85-085 Bydgoszcz; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000263751; REGON: 340220971; NIP: 554-271-06-57; Kapitał zakładowy: 64.400 zł, w całości wpłacony.

Opinie klientów

Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Polecam

Bardzo miła i fachowa obsługa.

Zdjęcia świetne i bardzo szybko. Polecam